Spolchemie Český pohár v para cyklistice

• Datum: Neděle 22. 9. 2024 Od 14:45

Ústí nad Labem 10 km závod

• Distance: 10 Km
  • Datum: Neděle 22. 9. 2024 Od 09:00

Přihlas se na půlmaraton s rychlou, rovinatou tratí, která vede podél řeky Labe nebo třeba místní chemičkou. Pokud hledáš závod s různorodou scenérií, Ústí je ideální volbou.

Půlmaratonu v Ústí se kvůli jeho rychlé trati přezdívá “Ferrari mezi závody” a tradičně zde padají rekordy. Poběžíš podél řeky Labe, proběhneš místní chemičkou a budeš mít výhled na České středohoří nebo hrad Střekov.

Download RunCzech App

In one place, you will get all the necessary information about the race, accompanying program and virtual package.

Running Expo

Running Expo není jen o vyzvedávání čísel. Jsou zde pro tebe i oficiální funkční trika závodu a veškeré informace.

Dopravní informace

Dopravní opatření po dobu konání závodu.

Zobrazit dopravní info

Podívejte se na

Sestřih z loňského ročníku

Takhle jsme se bavili na Mattoni Running Festival Ústí nad Labem loni.

Hledáme dobrovolníky na UniCredit Pražská štafeta 2024

Staň se součástí mezinárodního organizačního týmu RunCzech 25. a 26. června při UniCredit Pražská štafeta 2024 a poznej tak závod z druhé strany. Běžci tě dobijí energií, poznáš nové kamarády a prožiješ parádní den. Vyplň náš online formulář, na jehož základě tě budeme kontaktovat emailem. První den se můžeš těšit na materiální odměny v podobě dobrovolnického trička a speciální kšiltovky. Druhý den tě […]

Mattoni Ústí nad Labem

Informace ke změně data konání Mattoni Ústí nad Labem Running Festival 2024

Milí běžci, máme pro vás důležitou zprávu ohledně konání Mattoni 1/2Maratonu Ústí nad Labem 2024. Na dny 20. – 21. září 2024 byly prezidentem České republiky vyhlášeny volby do krajských zastupitelstev a volby do Senátu. Volby považujeme za jednu z nejzákladnějších a nejdůležitějších událostí v demokratickém státě. Je žádoucí, aby byl v krajském městě zajištěn hladký, ničím nerušený průběh voleb […]

Strhující atmosféra mezi kapkami deště a několik rekordů. I takový byl letošní Mattoni 1/2Maraton Ústí nad Labem

Nejúspěšnějším běžcem mezi muži se stal Němec Sebastian Hendel, ženám kralovala Ukrajinka Valeriia Zinenko. Rovinatá, rychlá trať oběma vítězům navzdory chladnému počasí, dešťovým přeháňkám a větru přinesla rekordy.